İzotek Mühendislik

İzotek Mühendislik olarak bilgi birikimi ve deneyimimizle firmalara süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilecekleri, yaptıkları işlerden verim alabilecekleri, zaman ve emek kaybını önleyebilecekleri kurumsal iş çözümleri sunuyoruz.

Kaliteli ürünlerin en güçlü isimlerinin satış ve uygulama bayiliğini üstlenerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteren firmamız, dürüst, güvenilir ve ilkeli hizmet anlayışını benimseyerek sektörde öncü olmaya özen göstermektedir.

0
'den fazla
Ürün Çeşidi
0
'ün üzerinde
Mutlu Müşteri
0
Yıldan fazla
Sektörel Tecrübe

NEDEN İZOTEK YAPI

Etik ve Sosyal Sorumluluk

Doğaya ve müşterilerimize olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Etik kavramının anlamını ve önemini biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Etkin ve Disiplinli Yönetim

Yaptığımız işin ekstra bir efor gerektirdiğini biliyoruz ve sıkı çalışıyoruz. Disiplinli bir yönetim prensibi ile faaliyetlerimizi ve organizasyonlarımızı ortaya koyuyoruz.

Geniş Müşteri Portföyü

Bölgenin tanınmış firmalarından biri olarak kendimizi bu yönde ispatlamış bulunuyoruz. Denetleyici ve kontrolcü çalışma prensiplerimizle kalite ve hizmet maksimizasyonu yaparak bölgenin en iyilerinden biri olmanın avantajına sahibiz.

BİLGİ BİRİKİMİ

Yaklaşık 15 yıldır kim için ne yaptığımızı ne sattığımızı ve AR-GE çalışmalarımız ile ne yönde gelişme sağladığımızı biliyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin pozitif ve negatif yönlerini tanıyoruz. Bu nedenle ekip olarak güçlüyüz, sistemliyiz ve başarılıyız.

MAĞAZAMIZDAN FOTOĞRAFLAR